Poławianie bursztynu

Każdy, kto choć raz był nad morzem bałtyckim, podczas spacerów brzegiem morza starał się znaleźć jak największe okazy bursztynu, aby mieć pamiątkę z wakacji. Miłośników zbierania bursztynu zapraszamy na mierzeję wiślaną, gdzie poza tradycyjnym zbieraniem „Polskiego złota” oferujemy ekscytującą zabawę w poławianie bursztynu.

Poławianie bursztynu rozpoczynamy pierwszego dnia od praktycznej nauki rozpoznawania różnych rodzajów jantaru w „śmieciu”, kolejnym etapem będzie nauka poławiania bursztynu. Na zakończenie dnia relaksujący pobyt w saunie oraz w jacuzzi przy kuflu piwa bursztynowego. Kolejne dni i noce upłyną na praktycznym poławianiu bursztynu, wizycie u rzemieślnika zajmującego się bursztyniarstwem oraz na relaksie w saunie i jacuzzi.

Oferta przeznaczona jest dla grup 2-6 osobowych, które chcą przeżyć coś ekscytującego od zmierzchu do świtu. Poławianie bursztynu można porównać do gorączki złota a przy sprzyjającej pogodzie tego złota jest naprawdę dużo. Aby poczuć klimat bursztyniarzy zapraszamy na kilkudniowy pobyt połączony z błogim relaksem.

Świadczenia zawarte w cenie:
– profesjonalne doradztwo
– wizytę u bursztynnika
– transport na plażę
– sprzęt do połowu jantaru
– ciepłe napoje podczas poławiania
– codzienny relaksujący pobyt w saunie i jacuzzi
– piwo bursztynowe lub markowe wino
– ubezpieczenie NNW
– opiekę przewodników

Przed wyjazdem podpowiemy jak się przygotować aby podczas burz i sztormów nie wychłodzić organizmu (ubiór, obuwie).

Cena: 499 zł./osoba – pierwszy dzień; 399 zł./os. – każdy kolejny dzień

Przy pobytach wielodniowych udzielamy zniżki.